top of page
svava_2018.jpg

Svatováclavský koncert  

      Letošní oslavy 20.výročí založení našeho sboru pokračují - s našimi posluchači už za pár dní na Svatováclavském koncertě. Jubilejní sérii otevřel na začátku roku Jarní koncert. Na něm jsme poděkovali  všem, s nimiž jsme jsme během uplynulých let nejvíce spolupracovali  (Dana Fučíková, Lubomír Šrubař, Ondra Slavičínský, Veronika Kohoutová ..). V červnu pak následoval koncert Setkání s Melodií, kde jsme spolu s Voxtetem zavzpomínali na náš  první velký koncert a v neposlední řadě patřilo poděkování našim zakladatelům.

     Nadcházející koncert bude naopak patřit těm nejdůležitějším - všem členům našeho sboru, a to nejen těm současným, ale i těm, kteří za uplynulých  20let sborem prošli. Dárek k tomuto jubileu si pro nás připravil sbormistr Pavel Salák vskutku krásný – repertoár na koncert se tvořil tak, že všichni členové si mohli zvolit „písničku na přání“.  My jsme tak zavzpomínali na předešlé  roky krásného zpívání a vybírali z bohatého repertoáru.  Z těch nejžádanějších skladeb pak sbormistr sestavil program  Svatováclavského koncertu a zároveň přizval bývalé členy k e spoluúčinkování.
   V neděli 30.9. tak v kostele sv. Ignáce z Loyoly uslyšíte skladby V. Miškinise, Z. Lukáše, P. Šandery, A. Dvořáka a další. Sborové skladby doplní hudba varhan a trubky v podání pedagogů ZUŠ z Jihlavy a Telče - Petra Sobotky a Evžena Mašáta. Věříme, že tento narozeninový dárek udělá radost i  našim posluchačům.

 

 

VSTUPENKY:   100,- dospělí ; 50,- děti, důchodci a ZTP

PŘEDPRODEJ:  Trifoil, Husova 10, Jihlava

bottom of page